Alla bilder

STOCKHOLM

Mitt i Stockholm, strategiskt placerade i Vasastan precis vid trafiknavet Norrtull, erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende i Stockholm innerstad och närförorter. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare. 

MOHVs varumärke står för framåtanda, kreativitet och nytänkande – något som genomsyrar hela vårt företag. Vi vågar vara nytänkande för kundens bästa. Vi är drivna mäklare som älskar vårt jobb och brinner för att ge köpare och säljare allt som behövs för en lyckad bostadsaffär. 

Vi har riktigt nöjda kunder! 
På rekommendationssidan reco.se har MOHVs kontor i Sverige ett snittbetyg på 4,8 av 5 baserat på över ett tusen omdömen (läs mer).

Vi säljer snabbast i Sverige!
Vi är stolta över att kunna erbjuda dig som säljare en snabb, smidig och professionellt genomförd försäljning. "Rätt och riktigt” är vårt mantra och genom gedigna interna förberedelser inför varje enskild försäljning har vi som företag uppnått en snittförsäljningstid på 10 dagar. Detta resultat gjorde oss till Sveriges snabbast säljande rikstäckande mäklarkedja enligt en sammanställning av booli.se för perioden januari till mars 2016 (läs mer).

Besök oss på Sveavägen 141.
Ring oss på 08-99 29 29.

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.

Bostäder

Medarbetare

  • Adam Ulfung

    Adam Ulfung

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare
    0706-02 36 55 0706-02 36 55 adam.ulfung@MOHV.se
  • Daniel_Fredricson_Sthlm_230x240

    Daniel Fredricson

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare i Bromma
    0761-76 00 25 0761-76 00 25 daniel.fredricson@MOHV.se
  • Unknown-1

    Jessica Liljedahl

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0709-35 58 69 0709-35 58 69 jessica.liljedahl@MOHV.se
  • Karolina_Miramadi_Stockholm_230x240

    Karolina Miramadi

    Reg. Fastighetsmäklare
    Kontorschef & Partner
    0734-23 64 09 0734-23 64 09 karolina.miramadi@MOHV.se
  • Linus Johansson färg

    Linus Johansson

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare i Bromma
    0763-18 13 20 0763-18 13 20 linus.johansson@MOHV.se
  • Ming liten

    Ming Ceder

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0709-19 12 90 0709-19 12 90 ming.ceder@MOHV.se
  • Mikael Ekström

    Mikael Ekström

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare
    0706-02 49 55 0706-02 49 55 mikael.ekstrom@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.
Fri värdering