Alla bilder

Huvudkontor

MOHV är uppstickaren som på kort tid etablerat sig som ett starkt alternativ till de traditionella mäklarföretagen. Ett annorlunda sätt att jobba, en profil som sticker ut och en anda av framtidstro, nytänkande och god sammanhållning genomsyrar vår företagskultur.

Vårt starka varumärke står för framåtanda, kreativitet och nytänkande – något som genomsyrar hela vårt företag. Vi har drivna mäklare som gillar sitt jobb och brinner för att ge köpare och säljare allt som behövs för en lyckad bostadsaffär.

MOHVs huvudkontor hittar du på Sveavägen 141 i Stockholm.

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.

Medarbetare

  • Anna_Bristrand_hemsida

    Anna Bristrand

    Grafisk formgivare
     
    0703-65 55 61 0703-65 55 61 anna.bristrand@MOHV.se
  • Diana_Selguson_Stockholm_230x240

    Diana Selguson

    Tillväxt- & Utvecklingschef
     
    0708-86 45 74 0708-86 45 74 diana.selguson@MOHV.se
  • Kim Nelly liten

    Kim S. Nelly

    Marknads- och
    Eventkoordinator
    0703-30 09 39 0703-30 09 39 kim.nelly@MOHV.se
  • Linn_Andersson_230x240 px

    Linn Andersson

    Projektledare Marknad
     
    0705-61 30 58 0705-61 30 58 linn.andersson@MOHV.se
  • Marie_Bjurling_Larsson_230x240px (kopia)

    Marie Bjurling Larsson

    Marknadschef
     
    0707-96 13 10 0707-96 13 10 marie.bjurling.larsson@MOHV.se
  • Magnus_Miramadi_support_230x240

    Magnus Miramadi

    VD
     
    0708-25 63 22 0708-25 63 22 magnus.miramadi@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.
Fri värdering