Alla bilder

Mäklarsupport

Mitt i Västra Hamnen, granne med Turning Torso, erbjuder MOHV support och kvalitetssäkring till våra mäklarkontor runt om i Sverige. MOHV är uppstickaren som på kort tid etablerat sig som ett starkt alternativ till de traditionella mäklarföretagen. Ett annorlunda sätt att jobba, en profil som sticker ut och en anda av framtidstro, nytänkande och god sammanhållning genomsyrar vår företagskultur.

Vårt starka varumärke står för framåtanda, kreativitet och nytänkande – något som genomsyrar hela vårt företag. Vi har drivna mäklare som gillar sitt jobb och brinner för att ge köpare och säljare allt som behövs för en lyckad bostadsaffär.

MOHVs supportkontor hittar du på WTC, Jungmansgatan 12 i Malmö.

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.

Medarbetare

  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Ann-Sofie liten färg

    Ann-Sofie Björkman

    Redovisningsansvarig
     
    0733-77 79 43 0733-77 79 43 ann-sofie.bjorkman@MOHV.se
  • Birgitta_Larsson_support_230x240

    Birgitta Larsson

    Affärsområdeschef
    HR & Compliance
    0766-455 711 0766-455 711 birgitta.larsson@MOHV.se
  • Camilla_Carenfelt_hemsida

    Camilla Carenfelt

    Kundkoordinator
     
    0708-31 97 40 0708-31 97 40 camilla.carenfelt@MOHV.se
  • Emme_Svensson_support_230x240

    Emme Nottorp

    Föräldraledig
    Affärsområdeschef Etablering & Projekt
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Isabella_Sten_hemsida

    Isabella Sten

    Redovisningsekonom
     
    0766-45 57 22 0766-45 57 22 isabella.sten@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se
  • Madeleine_Andersson_support_230x240

    Madelen Andersson

    Ekonomiansvarig
     
    0766-455 716 0766-455 716 madelen.andersson@MOHV.se
  • Bild kommer kvinna

    Sophie Hedenmark

    Supportchef
     
    0703-79 37 06 0703-79 37 06 sophie.hedenmark@MOHV.se
  • Bild kommer kvinna

    Towe Almroth Kimby

    Kundkoordinator
     
    0763-23 40 90 0763-23 40 90 towe.kimby@MOHV.se
  • Magnus_Miramadi_support_230x240

    Magnus Miramadi

    VD
     
    0708-25 63 22 0708-25 63 22 magnus.miramadi@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.
Fri värdering